XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.07.21 r.

1. Czas wakacji niech sprzyja pogłębieniu naszych relacji z Bogiem, umocnieniu wiary, nawróceniu. Temu właśnie służy niedzielna Eucharystia. Nie rezygnujmy z tego najcenniejszego spotkania
    z Panem Jezusem, wybierając zakupy, plażę czy spacer. Przypominam także o właściwym skromnym stroju w kościele!
  2. W poniedziałek (12.07.) w Wodzicznej przypada adoracja Najśw. Sakr. Adoracja odbędzie się wg następującego planu:

– godz. 15.00 – Ignacówka II i III, Kwasielina

– godz. 16.00 – Aniołka I i Ignacówka I

– godz. 17.00 – Teklin, Dzierżążnik

– godz. 18.00 – Wodziczna

– godz. 19.00 – msza św.

Po mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu do godz. 24.00. Zapraszam.

3 We wtorek (13.07.) zapraszam na nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie się modlitwą różańcową o godz. 17.30.

4. W środę zapraszam na Nowennę do MB w Trzcinicy i Wodzicznej.

5. Za tydzień III niedziela miesiąca. Taca inwestycyjna. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać!

6. Poświęcenie pojazdów z okazji Św. Krzysztofa odbędzie się w niedzielę 25.07. po każdej mszy św. Przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc polskim misjonarzom pod hasłem: 1 gr za 1 km bezpiecznej jazdy. Niech to będzie wyraz naszej wdzięczności za bezpieczne podróże!

7. W piątek 23.07. odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, z którego dochód przeznaczony jest na pomoc Polskim Misjonarzom, pracującym w Afryce. Zużyty sprzęt można przywozić na parking do godz. 13.00. Potem zostanie załadowany i wywieziony do utylizacji.

1. Proszę podawać treść intencji mszalnych na lipiec i sierpień!
  1. Z dniem 16.07. ks. Mariusz Buczek – dotychczasowy proboszcz par. Bł. Bogumiła w Szczytnikach, dek. Opatówiecki został mianowany proboszczem w Trzcinicy. Nowemu ks. proboszczowi życzę wielu łask Bożych i opieki MB na pracę duszpasterską w naszej parafii. Szczęść Boże!
  1. Parafia nie ma żadnych długów. Na koncie parafialnym zostają środki materialne i pokrycie intencji mszalnych, zarówno tych zamawianych na bieżąco jak i pogrzebowych.