XIV Niedziela zwykła – 04.07.2021 r.

Aktualności, Ogłoszenia parafialne
  1. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego. Niech na trasach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie świątyń. Tam na spotkanie z nami czeka Zbawiciel – Jezus Chrystus. Pamiętajmy, aby nasze zachowanie w czasie ich zwiedzania było nacechowane należną czcią dla Boga obecnego w Najświętszym Sakramencie. Przypominam też o właściwym stroju w kościele ( pamiętajmy, że to nie plaża ani rewia mody!)
  • W środę zapraszam na Nowennę w Trzcinicy i Wodzicznej, szczególnie młodzież i dzieci.
  • W poniedziałek (12.07.) w Wodzicznej przypada adoracja Najśw. Sakr. Adoracja odbędzie się wg następującego planu:

– godz. 15.00 – Ignacówka II i III, Kwasielina

– godz. 16.00 – Aniołka I i Ignacówka I

– godz. 17.00 – Teklin, Dzierżążnik

– godz. 18.00 – Wodziczna

– godz. 19.00 – msza św.

      Po mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu do godz. 24.00. Zapraszam.

  • Sprawy cmentarne związane z przedłużaniem pokładnego za groby z roku 2001 i starsze jeszcze nie opłacone do tej pory proszę załatwiać u Pana Zbigniewa Ozdoby.
  • Proszę podawać treść intencji mszalnych na lipiec i sierpień!
  • W środę 23.07. odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, z którego dochód przeznaczony jest na pomoc Polskim Misjonarzom, pracującym w Afryce. Zużyty sprzęt można przywozić na parking do godz. 13.00. Potem zostanie załadowany i wywieziony do utylizacji.
  • Dziś  przed kościołem odbywa się zbiórka do puszki na  Świętopietrze, czyli na utrzymanie miejsc świętych związanych z grobem Św. Piotra na Watykanie. Bóg zapłać za złożone ofiary.