XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.06.2021 r.

Aktualności, Ogłoszenia parafialne
  1. Rozpoczęły się wakacje. Czas wyjazdów, odpoczynku, zwiedzania. Wszystkim odpoczywającym na wakacjach życzę radości, dużo słońca, udanego i radosnego odpoczynku a także odnajdywania Bożych śladów w pięknie stworzenia. Jednocześnie przypominam o obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św., o modlitwie i sakramentach. Czas wakacji nie jest czasem odpoczynku od Pana Boga i obowiązków religijnych. Warto na urlop zabrać ze sobą różaniec, modlitewnik lub Pismo Św. Przypominam także o odpowiednim stroju w kościele i różnych obiektach sakralnych.
  2. Za tydzień 04.07. w niedzielę  przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszki na  Świętopietrze, czyli na utrzymanie miejsc świętych związanych z grobem Św. Piotra na Watykanie.
  3. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim parafianom i gościom za udział w tygodniowym odpuście w Wodzicznej. Niech MBNP wypraszam wszystkim Jej czcicielom potrzebne łaski! Bóg zapałać! Dziś suma odpustowa o godz. 12.15 w dekanalnym sanktuarium w Wodzicznej!
  4. W czwartek 01.07. zapraszam na mszę św. przy figurze MB Licheńskiej o godz. 19.30. W tym dniu nie będzie mszy św. w kościele.
  5. W tym tygodniu przeżywamy I Czwartek, Piątek i Sobota  miesiąca. Spowiedź w Trzcinicy w piątek od 17.00 połączona z wystawieniem Najśw. Sakramentu. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w int. rodzin i obrony poczętego życia. Taca przeznaczona na Fundusz Obrony Życia. W piątek objazd chorych od godz. 9.00. W Wodzicznej spowiedź w piątek a po mszy św. spotkanie Róż Różańcowych. W sobotę w Trzcinicy o 8.30 wystawienie Najśw. Sakramentu, msza św. w intencji wszystkich Róż Różańcowych i krótkie spotkanie po mszy św. Zapraszam w niedzielę do śpiewania Godzinek.
  6. Od następnej niedzieli nie będzie mszy św. o godz. 16.00.