XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.06.21 r.

Aktualności, Ogłoszenia parafialne
  1. Choć czerwiec – miesiąc poświęcony NSPJ, dobiega końca, nie przestawajmy się modlić słowami  Litanii do Serca Pana Jezusa czy  Koronki do Miłosierdzia Bożego. Pamiętajmy, że Serce Jezusowe jest jedynym źródłem zdolnym rozgrzać serca ludzi do miłości Boga i bliźniego.
  2. Dzisiejsza taca inwestycyjna przeznaczona na dokończenie remontu na zewnątrz wikariatu. Za każdą ofiarę składam serdeczne Bóg zapłać!
  3. Od jutra rozpoczynamy uroczystości odpustowe ku czci MBNP z Wodzicznej. Codziennie msza św. z Nowenną o godz. 19.30. Suma odpustowa w niedzielę 27.06.o godz. 12.15. W tygodniu msze św. w Trzcinicy rano o godz. 9.00 ( jutro o godz. 8.00). Dokładny plan uroczystości znajduje się na plakacie i stronie internetowej. Zapraszam wszystkich parafian do udziału w tygodniowym odpuście!
  4. Zapraszam na czuwanie w Wodzicznej przed Najśw. Sakramentem w sobotę po Nowennie w wigilię uroczystości odpustowej. Adoracja potrwa do północy i zakończy się błogosławieństwem.
  5. W tym tygodniu daninę diecezjalną złożyło 6 rodziny. Bóg zapłać! W dalszym ciągu można jeszcze składać daninę do skarbony.
  6. W środę przypada Dzień Ojca. Podczas Nowenny będziemy modlili się za wszystkich ojców, pamiętając także o zmarłych ojcach. Natomiast w czwartek przypada Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
  7. Od lipca zniesiona będzie msza św. w niedzielę o godz. 16.00.
  8. Zbliża się koniec roku szkolno-katechetycznego. Proszę, aby dzieci i młodzież korzystała w tym tygodniu z sakramentu pokuty podczas tygodniowego odpustu na Wodzicznej. Natomiast msza św. na zakończenie roku dla kl.8 w czwartek o 17.00.
  9. Od dzisiejszej niedzieli zniesiona jest dyspensa od udziału w niedzielnej mszy św. i święta nakazane. Mamy obowiązek uczestniczyć już we mszy św. w niedzielę w kościele.