VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 09.05.21 r.

Aktualności, Ogłoszenia parafialne
  1. Trwając w paschalnej radości, jutro rozpoczynamy dni modlitw o urodzaje, tak zwane dni krzyżowe, które potrwają do środy 12.05. Będziemy prosić Boga o potrzebne łaski i siły dla ciężko pracujących, zwłaszcza na roli i o chleb dla wszystkich. Procesja w środę w Trzcinicy do kapliczki Św. Jana Nepomucena, a w Wodzicznej do krzyża.
  2. Za tydzień przypada III niedziela miesiąca oraz uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  3. W tym tygodniu daninę diecezjalną złożyło13 rodzin. Bardzo serdecznie dziękujemy. Przypominam jednocześnie, że dobrowolną daninę można jeszcze wrzucać do skarbony. Nadal ok.120 rodzin nie wywiązało się z tego obowiązku! Bardzo proszę o zrozumienie.
  4. W czwartek 13.05. zapraszam na nabożeństwo fatimskie połączone z majowym o 17.30.
  5. Bardzo dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za złożoną ofiarę na kościół (1700 zł.) oraz za złożone wota dla Matki Bożej w Wodzicznej i Trzcinicy, które będą poświęcone podczas odpustu na Wodzicznej.
  6. Przypominam nadal o opłaceniu pokładnego za groby z roku 2001 i starsze u Pana Zbigniewa Ozdoby.
  7. Od piątku rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Św. połączoną z nabożeństwem majowym.