Ogłoszenie duszpasterskie – IV Niedziela zwykła 30.01.2022 r.

1. W środę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Błogosławienie świec podczas Mszy św. w Trzcinicy o 18:00, w Wodzicznej o 19:00. Zapraszam serdecznie dzieci przygotowujące się do sakramentu I Komunii Świętej.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. W Wodzicznej po Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu do 21:00. W trakcie spowiedź.
  3. W pierwszy piątek miesiąca w Trzcinicy od 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spowiedź.
  4. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszam członków Żywego Różańca na różaniec o godzinie 17:00, a następnie Mszę św.
  5. Za tydzień przed kościołem odbędzie się zbiórka dla chorego Mateusza Słowikowskiego, który czeka na kosztowną operację serca.
  6. Do nabycia nowe numery prasy katolickiej.