Ogłoszenia parafialne XXXII Niedziela zwykła- 08.11.20 r.

1. W środę przypada 102 r. odzyskania niepodległości przez Polskę. Msze św. o 8.00, 9.30 (Wodziczna) i za Ojczyznę o godz. 11.00. Jako Polacy dobrze i godnie uczcijmy to narodowe i kościelne święto. Proszę wywiesić narodowe flagi.

2. Dziś w kościele obchodzimy XII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich chrześcijanach prześladowanych na całym świecie.

3.   W piątek 13.11. przypada w naszej parafii całodzienna adoracja Najśw. Sakr. Msza św. na rozpoczęcie adoracji o godz. 9.00, adoruje Trzcinica a potem wg następującego planu:

– godz. 10.00 – Janówka

– godz. 11.00 – Ignacówka I, Ignacówka II, Ignacówka III

– godz. 12.00 – Wodziczna

– godz. 13.00 – Pomiany

– godz. 14.00  – Kuźnica

– godz. 15.00 – koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja indywidualna

– godz. 16.00 – Aniołka I i II, Aniołka Parcele oraz Siemionka

– godz. 17.00 – Trzcinica

– godz. 17.30 – nabożeństwo fatimskie i różaniec

– godz. 18.00 – Msza św.

4. Za tydzień przypada III niedziela miesiąca. Taca w tym dniu przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii.

5. Trwa miesiąc listopad. Naszą modlitewną pamięcią obejmujemy zmarłych. Mam nadzieję, że nasza modlitwa za zmarłych nie zakończy się razem z tym miesiącem.

6. Można jeszcze zamawiać wypominki roczne za zmarłych!

1. Bóg zapłać za ofiarę na remont parkingu  na cmentarzu – z Pomian  2 rodz. (150). Bardzo serdecznie dziękuję!
  1. Ofiarę na utrzymanie cmentarza można wrzucać do skarbony pod chórem. Bóg zapłać!
  1. Dziękuję bardzo za codzienny udział w modlitwie różańcowej połączonej z wypominkami za zmarłych i za udział w modlitwie Różaniec do granic nieba w intencji dzieci poczętych a nienarodzonych.
  1. Taca z sobotniej porannej mszy św. od Róż Różańcowych wyniosła 288 zł. Bóg zapłać.