OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 01.11.2020 r.

Aktualności, Ogłoszenia parafialne

 1.     Dziś przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w Trzcinicy o godz. 8.00, 11.00, 14.00 i 16.00. W Wodzicznej msza św. o 9.30.

2.   W jutro obchodzimy Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny). Msze św. w Trzcinicy o 9.00 i o 18.00. Przed  mszą św. wieczorną o godz. 17.30 różaniec za zmarłych. Serdecznie zapraszam! W Wodzicznej msza św. o 10.00 i 19.00, później różaniec za zmarłych.

3.   Można  zamawiać wypominki za zmarłych, za których będziemy się modlić podczas Oktawy uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego. W ten sposób wyrażamy naszą cześć i pamięć dla bliskich zmarłych. Kartki z wypominkami proszę wrzucać do skarbony pod chórem w kościele.

4.   W niedzielę 08.11. kończy się oktawa Wszystkich Świętych. Codziennie w tych dniach różaniec
z wypominkami przed mszą św. o godz. 17.30 wg następującej kolejności:

      poniedziałek –   Dzień Zaduszny – Trzcinica  

      wtorek – Kuźnica

      środa – Trzcinica

      czwartek – Janówka

      piątek – Pomiany

      sobota – Aniołka I i II, Aniołka Parcele oraz Siemionka

      niedziela –  za wszystkich wiernych zmarłych  (godz. 15.00)

      Przez okres wypominków zbierana będzie ofiara.

5. Wypominki roczne zamawiamy w zakrystii.Różaniec z wypominkami za zmarłych w Wodzicznej w poniedziałek po mszy św. wieczornej.

6. Spowiedź w Trzcinicy z I Piątek od 17.00 połączona z wystawieniem Najśw. Sakr. Objazd chorych w piątek od 9.00 (proszę ewentualnie zgłosić, do kogo mam nie przyjeżdżać). W I Sobotę zapraszam na adorację o godz. 8.30 i na mszę św. o godz. 9.00 wszystkich członków Żywego Różańca, potem spotkanie KŻR w kościele. W Wodzicznej spowiedź w czwartek od 18.30, potem msza św. o 19.00 i spotkanie Róż Różańcowych.

7. Odpust za zmarłych i dusze w czyśćcu cierpiące można uzyskiwać przez cały miesiąc listopad. Szczegóły omówione są w naszej gazetce Nadzieja.

8. Jako parafia pragniemy włączyć się w modlitewną akcję Różaniec do granic nieba, która potrwaprzez całą oktawę uroczystości Wszystkich Świętych.  Zapraszam na modlitwę różańcową do kościoła dziś i w następną niedzielę o godz. 15.00 a w tygodniu o 21.00. Niech różaniec połączy wszystkie serca, które chcą dobra dla nas, naszej Ojczyzny i za wszystkie dzieci nienarodzone zabite w naszych rodzinach, te o którym wiemy i te, które są nam nieznane