OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 20.09.20 r.

Ogłoszenia parafialne
  1. Dziś rozpoczną się w naszej parafii nauki przedmałżeńskie. Zapraszam wszystkie pary które w najbliższym czasie będą miały ślub. Przypominam że Poradnia Rodzinna czynna jest w każdy II i IV czwartek miesiąca o godz. 18.30.
  • Dziś  przed kościołem odbywa się zbiórka do puszek na KUL.
  • Dziś także taca inwestycyjna. Za każdą ofiarę złożoną na ten cel bardzo dziękuję.
  • Przed kościołem u ministrantów można nabyć nr „Opiekuna” i „Nadziei”.
  • Bardzo serdecznie dziękujemy parafianom, którzy wywiązują się ze swoich zobowiązań wobec parafii i za opłacenie pokładnego z cmentarza oraz złożenie daniny diecezjalnej.
  • W poniedziałek i we wtorek msza św. o 17.00 i 17.30, ze względu na kapłańskie rekolekcje w Kaliszu, a w piątek msza o 17.00 ze względu na bierzmowanie w par. Laski.
  • Msza św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała odbędzie się w Wielkim Buczku 24.09. o godz. 18.00. Zapraszamy.