OGŁOSZENIA PARAFIALNE -V NIEDZIELA ZWYKŁA 07.02.21 r.

• W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej w Trzcinicy i w Wodzicznej.
  • W sobotę przypada dzień fatimski. Różaniec o godz. 8.30 potem msza św. W tym dniu będziemy również przeżywać Dzień Chorego w naszej parafii. Msza św. połączona z udzieleniem sakramentu chorych o 9.00 w Trzcinicy, o 11.00 w Wodzicznej. Wcześniej okazja do spowiedzi. Zapraszam.
  • Dziś niedziela adoracyjna.
  • Dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na Siostry Klauzurowe. Zebraliśmy 900 zł. które zostały przekazane do Kurii.
  • W I niedzielę Wielkiego Postu rozpoczną się w naszej parafii nauki przedmałżeńskie dla narzeczonych.  Zapisy na pierwszym spotkaniu. Godzinę rozpoczęcia podam za tydzień.
  • Taca z porannej sobotniej mszy św. od Róż Różańcowych wyniosła 202 zł. Bóg zapłać. Pieniądze będą przeznaczone na remont ambonki.