OGŁOSZENIA PARAFIALNE V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 21.03.21 r.

Aktualności, Ogłoszenia parafialne
  1. To już V niedziela Wielkiego Postu. Zmienia się charakter tego okresu liturgicznego. Teraz będziemy się bardziej skupiać na rozważaniu Męki Pańskiej. Jeszcze raz kieruję wezwanie do wzięcia udziału w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach, zwłaszcza do tych, którzy jeszcze w tym roku nie uczestniczyli w tych pięknych nabożeństwach. Droga Krzyżowa w Wodzicznej w czwartek o 18.45 a w Trzcinicy w piątek o 16.30 i 17.30. Gorzkie Żale w Trzcinicy o 15.00 a w Wodzicznej o godz. 9.30. Dziś także w naszej parafii rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Paweł Ogrodnik COr. ze Świętej Góry z Gostynia.
  2. Nauki rekolekcyjne dla dorosłych i młodzieży ponadpodstawowej podczas mszy św. od dziś do środy włącznie. Natomiast nauki rekolekcyjne dla dzieci z kl. I-VI podczas katechezy w formie online a dla kl. VII o godz. 16.00 w poniedziałek i wtorek w kościele, dla kl. VIII i młodzieży z Janówki w poniedziałek i wtorek o 17.00 w kościele
  3. Dziś przypada też III niedziela miesiące – taca inwestycyjna!
  4. W czwartek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego (25.03). Msza św. o 9.00 i 18.00 w Trzcinicy, w Wodzicznej o 19.00. W tym dniu także przypada Dzień Świętości Życia oraz 29 r. utworzenia Diecezji Kaliskiej.
  5. Przypominam wszystkim a szczególnie dzieciom komunijnym i rodzicom oraz młodzieży o środowych nowennach.
  6. W przyszłą niedzielę 28.03. przypada Niedziela Palmowa. Podczas każdej mszy św. święcenie palm.
  7. Bóg zapłać za złożoną do tej pory dobrowolną ofiarę na daninę diecezjalną i na kościół. Daninę można składać w kościele do skarbony. Bardzo dziękuję!