OGŁOSZENIA PARAFIALNE III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 07.03.2021 r.

Aktualności, Ogłoszenia parafialne

1.   W czwartek w Wodzicznej Droga krzyżowa o 18.45 a następnie msza św., w Trzcinicy Droga krzyżowa
w piątek o 16.30 dla dzieci ze szkoły podstawowej, o godz. 17.30 dla dorosłych, potem msza św.

2. Nabożeństwo Gorzkich Żali dziś:

~~ w Trzcinicy o godz. 15.00

~~ w Wodzicznej o godz. 9.30 ( w łączności z mszą św.)

3.   Ofiarę na daninę diecezjalną i ofiarę parafialną można składać przez cały Wieki Post. Przygotowane koperty  można zabierać do domu. Koperty proszę wrzucać do skarbony. Bardzo serdecznie dziękuję 40 rodzinom za złożona daninę!

4. Na misje w ub. niedzielę zebraliśmy 500 zł. Bóg zapłać! Natomiast z wczorajszej porannej tacy od Żywego Różańca 220 zł. Bóg zapłać.

5. W środę zapraszamy na Nowennę do MB, szczególnie dzieci komunijne wraz z rodzicami i kandydatów do bierzmowania.

6. Jutro przypada Międzynarodowy Dzień kobiet. Wszystkim Paniom składam najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże! Zapraszam wszystkie kobiety na modlitwę podczas środowej Nowenny.

7. Wzorem lat ubiegłych proszę Ojców i Matki Żywego Różańca o ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego! Osoby indywidualne mogą również wrzucać ofiary na kwiaty do przygotowanej skarbony przy wyjściu z kościoła.

8. Planujemy rekolekcje wielkopostne w parafii od V niedzieli Wielkiego Postu – 21.03. do środy 24.03.br. Poprowadzi je ksiądz Paweł Ogrodnik ze Świętej Góry z Gostynia. Msze św. z nauką rekolekcyjną w Trzcinicy o godz. 9.00 i 18.00 a w Wodzicznej o godz. 19.00. Zachęcam i zapraszam do wzięcia udziału w rekolekcjach, także w formie online przez internet! Szczegółowy plan rekolekcji podam później. W tym czasie również będą odbywały się spotkania rekolekcyjne dla dzieci  z kl. I-III w szkole, dla pozostałych klas IV-VIII w kościele. Spotkania będą się odbywać w grupach.

9. Od dziś przez cały tydzień można opłacać ławki u Pana Zbigniewa Ozdoby. Pan Zbyszek będzie przyjmował w domu.

10. Nabożeństwo fatimskie z różańcem w sobotę o godz. 8.30