Ogłoszenia parafialne – 03.01.21 r.

Aktualności, Ogłoszenia parafialne
 • W środę, 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, zwana Świętem Trzech Króli. Tego dnia w kościołach święcona jest kreda, którą – zgodnie z dawnym zwyczajem – na drzwiach naszych domów kreślimy pierwsze litery imion Mędrców ze Wschodu: Kacpra, Melchiora i Baltazara. Pragniemy przez to wyrazić, że jak kiedyś oni, tak my również chcemy szukać Chrystusa i cieszyć się z jego znalezienia w naszym życiu. Przed kościołem  zbierane będą ofiary na Krajowy Fundusz Misyjny a szczególnie jako pomoc dla Siostry Agaty pracującej obecnie w Manili na Filipinach  a pochodzącej z Kępna.
 • Dziś przeżywamy niedzielę adoracyjną. Wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja na zakończenie mszy św.
 • W tym miesiącu nie będzie odwiedzin chorych.
 • W środę nowenna do Matki Bożej po porannej mszy św. o 8.00 i 9.30 w Wodzicznej.
 • W kościele trwają spotkania kolędowe. Wszystkie zebrane ofiary, jak również te dodatkowe składane przy okazji kolędy przeznaczone będą na prace inwestycyjne w parafii. Za każdą kolędową ofiarę bardzo serdecznie dziękuję! Plan spotkań kolędowych wywieszony jest w gablocie w kościele i znajduje się na naszej internetowej stronie.
 • Dziękuję bardzo za złożone do tej pory ofiary, jak również te dodatkowe na inwestycje. Bóg zapłać!
 • Do nabycia jest Nadzieja i w nowej szacie graficznej Opiekun.
 • Wczorajsza taca z porannej mszy św. wyniosła 212 zł. Ofiary przeznaczone są na renowację ołtarza posoborowego i ambonki. Bóg zapłać!
 • W tym tygodniu przypada I Czwartek miesiąca. Zapraszam na różaniec o godz. 17.30 w intencji wszystkich kapłanów, całego Kościoła i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W Wodzicznej spotkanie Róż Różańcowych w czwartek po wieczornej mszy św.
 • Zwracam się z gorącą prośbą o regulowanie opłaty pokładnego za rok 1999 i 2000 oraz starsze jeszcze nieopłacone. Rozumiem, że z nieopłaconych grobów zrezygnowano i będą przeznaczone w przyszłości na nowe miejsca na cmentarzu.
 • Plan spotkań kolędowych na nowy tydzień.