OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 14.03.2021 r.

Aktualności, Ogłoszenia parafialne

1.   W czwartek w Wodzicznej Droga krzyżowa wyjątkowo o 16.45 a następnie msza św., w Trzcinicy Droga krzyżowa w piątek o 16.30 dla dzieci i szkoły podstawowej, o godz. 17.30 dla dorosłych, potem msza św.

2. Nabożeństwo Gorzkich Żali dziś:

~~ w Trzcinicy o godz. 15.00

~~ w Wodzicznej o godz. 9.30.

3.   Ofiarę na daninę diecezjalną i ofiarę parafialną można składać przez cały Wieki Post. Przygotowane koperty  można zabierać do domu. Koperty proszę wrzucać do skarbony. W minionym tygodniu daninę złożyły 54 rodziny. Bóg zapłać!

4. Codziennie nowenna do Św. Józefa przed jego uroczystością 10 minut przed wieczorną mszą św. Zapraszam.

5. W środę zapraszamy na Nowennę do MB, szczególnie dzieci komunijne wraz z rodzicami.

6. Za tydzień III niedziela miesiąca. Taca inwestycyjna.

7. Wzorem lat ubiegłych prosimy Ojców i Matki Żywego Różańca o ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego! Osoby indywidualne mogą również wrzucać ofiary na kwiaty do przygotowanej skarbony przy wyjściu z kościoła.

8. Rekolekcje wielkopostne w parafii potrwają od V niedzieli Wielkiego Postu – 21.03. do środy 24.02.br. Poprowadzi je ksiądz Paweł Ogrodnik ze Zgromadzenia Księży Filipinów. Msze św. z nauką rekolekcyjną w Trzcinicy o godz. 9.00 i 18.00 a w Wodzicznej o godz. 19.00. Zachęcam i zapraszam gorąco wszystkich do wzięcia udziału w rekolekcjach, także w formie online! W tym czasie również będą odbywały się spotkania rekolekcyjne dla dzieci z kl. I-III w szkole, kl. IV-VIII w kościele, podzielone na grupy.

9.   W piątek przypada uroczystość Św. Józefa patrona naszej diecezji. Msza św. w Trzcinicy o 9.00 i 18.00, w Wodzicznej o 19.00. Zapraszam.

10.  Spowiedź wielkopostna w najbliższy czwartek 18.03. rano od 8.00 – 9.00 i 18.30 – 19.30 w Trzcinicy, od18.00 – 18.45 na Wodzicznej. Zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty. Proszę również o    przestrzeganie  obostrzeń sanitarnych!!!