Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie – XXXIV Niedziela zwykła – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – 26.11.2023r.

1. Dziś przeżywamy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego i kościelnego.
  2. W I niedzielę Adwentu poświęcone zostaną opłatki wigilijne.
  3. Zapraszam w I piątek miesiąca do skorzystania z sakramentu pokuty  od godziny 17 oraz między Mszami św.
  4. Odwiedziny chorych w grudniu w dniach 15-16.
  5. W niedzielę zapraszamy do wspólnego śpiewu godzinek.
  6. W niedzielę 11:00 w Trzcinicy Msza św. rodzinna. Serdecznie zapraszam dzieci z rodzicami. Po Mszy św. błogosławieństwo dzieci.
  7. Od pierwszej do drugiej niedzieli adwentu, pod chórem będzie wystawiona skarbona i karteczki. Proszę o zapisanie się rodzin, które pragną przyjąć kapłana w ramach spotkań kolędowych.
  8. Do nabycia świece Caritas. Małe w cenie 10zł, duże 20zł.
  9. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane w poprzednią niedzielę na cele inwestycyjne.
  10. Przypominam o podawaniu intencji mszalnych najpóźniej dwa tygodnie przed przypadającą rezerwacją.
  11. Zapraszamy do lektury nowych numerów prasy katolickiej.