Ogłoszenia duszpasterskie – XXXIII Niedziela zwykła- 15.11.20 r.

Aktualności, Ogłoszenia parafialne
  1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na cele inwestycyjne w parafii. Za każdą ofiarę złożoną na ten cel serdecznie dziękuję!
  2. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to jednocześnie ostatnia niedziela roku liturgicznego. Podczas każdej mszy św. odmówimy  litanię do NSPJ i akt oddania się Jezusowi. Za udział w tym nabożeństwie możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  3. Dziękuję za udział w całodziennej adoracji, która odbyła się w piątek, a zwłaszcza tym, którzy prowadzili czuwanie. Dziękuję również za wywieszenie flag narodowych na 102 rocz. Odzyskania Niepodległości i za udział w mszy św. za Ojczyznę oraz za złożone kwiaty i znicze pod pamiątkową tablica koło Gminy.
  1. Bóg zapłać za ofiarę na utrzymanie cmentarza. Ofiary można wrzucać do skarbony pod chórem.
  1. Bardzo serdecznie zachęcam do włączenia się w duchową akcję „uRatuj bliźnieGO”. Polega ona na objęciu duchową opieką wybrana przez Boga osobę poprzez modlitwę i osobistą ofiarę ( różaniec, Eucharystia, Komunia św., ofiarowanie pracy czy swoich trudności). Akcja potrwa do 08.12. – Uroczystości Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny – w tym dniu będzie można zawierzyć tę osobę Maryi i podziękować za wyproszone łaski. Weź pod skrzydła osobę zagubioną! Bliższe informacje w Nadziei.