Ogłoszenia duszpasterskie – XXX Niedziela zwykła – 29.10.2023r.

1. W środę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza św. na cmentarzu o godzinie 12:00 rozpoczęta procesją.
  2. Za nawiedzenia cmentarza od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące pod zwykłymi warunkami. Są nimi: spowiedź sakramentalna, przyjęcie tego dnia Komunii świętej, odmówienie dowolnej modlitwy w intencjach Ojca Świętego, brak jakiegokolwiek przywiązania do grzechu. Ponadto, odpust zupełny przy zachowaniu tych samych warunków można uzyskać za nawiedzenie kościoła lub kaplicy w uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny oraz odmówienie modlitwy Ojcze nasz i Wierzę w Boga.
  3. Wypominki jednorazowe w Dzień Zaduszny podczas Mszy św.:
    o 17:00 – Aniołka II, Aniołka Parcele, Janówka, Kuźnica Trzcińska, Pomiany, Siemionka
    o 18:00 – Trzcinica
    o 19:30 – Aniołka I, Ignacówka I, Ignacówka II, Ignacówka III, Kwasielina, Teklin, Wodziczna
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. W Wodzicznej adoracja Najświętszego Sakramentu oraz sakrament pokuty do godziny 21:00. Serdecznie zapraszam.
  5. Zapraszam w I piątek miesiąca do skorzystania z sakramentu pokuty  od godziny 17 oraz między Mszami św.
  6. Odwiedziny chorych od 9:00 w piątek wioski, w sobotę Trzcinica.
  7. W niedzielę zapraszamy do wspólnego śpiewu godzinek.
  8. W niedzielę o 11:00 Msza św. dla dzieci. Serdecznie zapraszam dzieci z rodzicami. Po Mszy św. każde dziecko będzie mogło posadzić w ogrodzie przy plebanii krokusa. Można zabrać ze sobą łopatki.
  9. Przypominam o podawaniu intencji mszalnych najpóźniej dwa tygodnie przed przypadającą rezerwacją.
  10. Zapraszamy do lektury nowych numerów prasy katolickiej.