Ogłoszenia duszpasterskie – XXVII Niedziela zwykła – 08.10.2023r.

1. W niedzielę obchodzić będziemy odpust parafialny ku czci św. Jadwigi Śląskiej. Suma odpustowa za parafian o 11:00.
  2. Trwa miesiąc październik, nabożeństwo różańcowe o godzinie 17:30. Zapraszam szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej.
  3. Wypominki jednorazowe można składać do skarbony. Wypominki roczne proszę zgłaszać w zakrystii.
  4. W piątek o 17:30 różaniec fatimski. Zapraszam młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania do udziału w spotkaniu w ramach formacji.
  5. Jedna ze stacji drogi krzyżowej nadal znajduje się u konserwatora. Ze względu na wcześniejsze nieprofesjonalne prace (m.in. przyklejenie płótna do płyty butaprenem) konserwatorskie, obraz jest znacznie uszkodzony. Naprawa i konserwacja może potrwać jeszcze kilka tygodni. Prawdopodobnie wszystkie obrazy stacji są w podobnym stanie, w związku z tym planowany czas konserwacji ulegnie wydłużeniu.
  6. W czwartek na 19:00 zapraszam na spotkanie Radę Parafialną.
  7. Przypominam o podawaniu intencji mszalnych najpóźniej dwa tygodnie przed przypadającą rezerwacją.
  8. Zapraszamy do lektury nowych numerów prasy katolickiej.