OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 27.09.20 r.

Ogłoszenia parafialne, Uncategorized

1. Od czwartku codziennie nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30 potem msza św. Różaniec w Wodzicznej codziennie o godz. 18.30. W niedzielę różaniec w Trzcinicy o godz. 15.00.
  • W październiku środowa Nowenna w łączności z nabożeństwem różańcowym o godz. 17.30.
  • W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Spowiedź w Wodzicznej  podczas różańca w piątek o 19.00 a msza św. o 19.15. Po mszy św. spotkanie Róż Różańcowych na Wodzicznej. W Trzcinicy w piątek o 17.00 połączona z wystawieniem Najśw. Sakramentu. Taca zbierana w I Piątek przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia. Objazd chorych w piątek od 9.00.
  • W czwartek udajemy się jako parafia do Św. Józefa na comiesięczną modlitwę w int. rodzin i obrony życia poczętego. Początek o 17.00, o 18.00 msza św. Msza św. w Trzcinicy o godz. 9.00. Różaniec o 8.30.
  • W sobotę o godz. 8.30 wystawienie Najśw. Sakramentu, potem zapraszam wszystkich na poranną mszę św. o godz. 9.00 a zwłaszcza członków i członkinie Róż Różańcowych. Po mszy św. spotkanie Róż Różańcowych.
  • Można już zamawiać wypominki roczne, które będą czytane w niedzielę przed msza św. o godz. 8.00 i 11.00 w Trzcinicy a w Wodzicznej o godz. 9.30. Wypominki zgłaszamy w zakrystii. Ofiara za wypominki wynosi 30 zł. za jednego zmarłego lub od  jednego nazwiska, jeśli tylko występują same nazwiska bez imion!
  • W poniedziałek odbędzie się w kościele o godz. 19.00 spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych. Serdecznie zapraszam!
  • Taca inwestycyjna wyniosła 4420 zł. Pieniądze zostały wpłacone na konto parafii. Bóg zapłać!
  • Przed kościołem do nabycia są kalendarze diecezjalne w cenie 7 zł., które są cegiełką na utrzymanie Seminarium w Kaliszu. Można również nabywać nowy nr Opiekuna i Nadziei.