OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 15.09.20 r.

1. Dziś na mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się uroczystość I -szej Kom. Św.
  1. Jutro w naszej parafii przeżywać będziemy odpust ku czci Podwyższenia Krzyża Św. Suma odpustowa o godz. 18.00. O asystę proszę rodziców dzieci komunijnych. Dla dzieci rozpoczyna się także Biały Tydzień. Zapraszam dzieci komunijne i rodziców do uczestnictwa w wieczornych mszach św.

Za tydzień przypada III niedziela m-ca. Wszelkie ofiary złożone na taca przeznaczone na cele inwestycyjne.
  1. Już niebawem rozpocznie się nowy rok akademicki dla wszystkich studentów. Życzymy im wszelkiej pomyślności i światła Ducha Św. na czas nauki.
  1. Nauki przedmałżeńskie w naszej parafii rozpoczną się w niedzielę 20.09. o godz. 15.00. Zapisy na pierwszym spotkaniu. Poradnia Rodzinna czynna w każdy II i IV czwartek miesiąca o godz. 18.30.
  1. Za tydzień przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na KUL.
  1. Przypominam o utrzymaniu w czystości grobów na cmentarzu, jak i samego cmentarza i terenu wokół niego. Proszę zwrócić na to uwagę.
  1. W czwartek przypada 81 rocznica napaści Związku Radzieckiego na Polskę. Pamiętajmy w modlitwie o poległych i zamordowanych naszych rodakach w różnych obozach na Wschodzie.
  1. W środę odbędzie się pielgrzymka dzieci komunijnych na Wodziczną a w czwartek na Jasną Górę w Częstochowie. Transmisja mszy św. z kaplicy MB o godz. 13.30. Zapraszam do oglądania w TV TRWAM
  1. Zapraszam rodziców dzieci, które rozpoczynają czas przygotowania do I-szej komunii św. i dzieci z kl. III na środowe nowenny do MB. Jest to dla dzieci obowiązek!
  1. We wtorek 15.09. w kościele o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. 8 i 7.