OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 06.09.20 r.

Ogłoszenia parafialne
  1. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się uroczystość I -szej Kom. Św.
  1. Również w przyszłą niedzielę przypada 13 dzień miesiąca. Zapraszam na różaniec fatimski o godz. 7.30.

3. Przypominam o wnoszeniu opłat za prolongaty cmentarne z 2000 r. i starsze z poprzednich lat. Jest jeszcze dużo grobów nie opłaconych! Bardzo proszę o wyrozumiałość wszystkich parafian!

1. Nauki przedmałżeńskie rozpoczną się w niedzielę 20.09. o godz. 15.00 w naszej parafii. Zapisy na pierwszym spotkaniu. Poradnia Rodzinna czynna w każdy II i IV czwartek miesiąca o godz. 18.30.

5. We wtorek 08.09. przypada Święto Narodzenia NMP. Msza św. z poświęceniem ziarna siewnego o 18.00 a na Wodzicznej o 19.00.

6. Bóg zapłać wszystkim sołectwom za ofiarę mszalną z racji dożynek.

7. Próba dzieci komunijnych w piątek o 16.00. Spowiedź dzieci i rodziców w sobotę o 9.30. Proszę jednak dorosłych i rodzeństwo dzieci komunijnych o spowiedź w tygodniu.

8. Bóg zapłać 5 rodzinom za złożoną daninę diecezjalną. Taca z sobotniej porannej mszy św. od Róż Różańcowych wyniosła 235 zł. Bóg zapłać!

9. Koszt renowacji ołtarza wyniósł 75 tyś. zł. Dług został spłacony. Dziękuję za wszystkie ofiary na ten cel: parafianom, AO, członkom Żywego Różańca, sponsorom, rodzicom dzieci komunijnych.