OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 23.08.20 r.

Ogłoszenia parafialne

1. Dożynki parafialne odbędą się w przyszłą niedzielę 30 września w kościele parafialnym. Msza święta dziękczynna za tegoroczne plony o godz. 11.00.

2. Taca inwestycyjna w ubiegłą niedzielę wyniosła 3678 zł. Dziękuję za wszelkie ofiary. Pieniądze zostały wpłacone na konto parafialne.

3. Za tydzień we wtorek rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Proszę bardzo, aby dzieci i młodzież korzystała ze spowiedzi w ciągu tygodnia.

4. Bardzo serdecznie dziękuję 2 rodzinom za złożoną daninę diecezjalną!

5. Kurs przedmałżeński dla narzeczonych odbędzie się w naszej parafii na przełomie września – października. Dokładny termin podam później.

6. Dziś w zakrystii po mszy świętej można uregulować opłaty za ławki.

7. Msza święta ku czci Świętego Idziego odbędzie się we wtorek 1 września o godz. 19.00. przy kapliczce Świętego Idziego na rondzie. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy za przyczyną Świętego Idziego z prośbą o ustanie epidemii.

8. Spotkanie z rodzicami dzieci I-komunijnych odbędzie się w czwartek w kościele o 19.00. Obecność obowiązkowa !!!!

9. Za tydzień odpust w Rychtalu o godz. 12.15.