OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XX NIEDZIELA ZWYKŁA 16.08.20 r.

Ogłoszenia parafialne

1. Dziś III niedziela miesiąca. Taca przeznaczona jest na cele inwestycyjne! Wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać!

2. Dożynki parafialno – gminne odbędą się w niedzielę 30 sierpnia w kościele parafialnym. Msza święta dziękczynna o godz. 11.00. Już dziś serdecznie zapraszam wszystkie sołectwa naszej parafii i gminy.

3. Bardzo serdecznie dziękuję pielgrzymom, którzy w udali się na odpust Matki Bożej w Laskach i parafianom z Kuźnicy Trzcińskiej za zamówioną mszę świętą ku czci Świętego Rocha. Dziś msza święta u Świętego Rocha w Laskach za mieszkańców Kuźnicy Trzcińskiej o godz. 12.00.

4. W następną niedzielę 23 i 30 sierpnia w zakrystii można uregulować opłaty za ławki.

5. Dziękuję 3 rodzinom za złożenie daniny diecezjalnej.