Ogłoszenia duszpasterskie – Wniebowstąpienie Pańskie – 28.05.2023r.

1. Dziś przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i jednocześnie kończy się okres Wielkanocy.
  2. Trwa miesiąc maj, zachęcam do gromadzenia się przy kapliczkach i krzyżach na wspólne śpiewanie Litanii Loretańskiej. W kościele parafialnym nabożeństwo
    majowe o 17:30, w niedzielę Apel Maryjny przy grocie o 21:00.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. W Wodzicznej adoracja Najświętszego Sakramentu oraz sakrament pokuty do godziny 21:00. Serdecznie zapraszam.
  4. Zapraszam w I piątek miesiąca do skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 17:00 oraz od 20:00 podczas adoracji Najświętszego Sakramentu..
  5. Odwiedziny chorych w piątek od 9:00 wioski, w sobotę od 9:00 Trzcinica.
  6. Bóg zapłać za ofiary składane w III niedziela miesiąca, wszelkie ofiary przeznaczone będą na remont ołtarza w Wodzicznej.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Leokadię Wróblewską – Dobry Jezu, nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie.
  8. Przypominam o podawaniu intencji mszalnych najpóźniej dwa tygodnie przed przypadającą rezerwacją.
  9. W czwartek 8 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Proszę Panów strażaków o niesienie baldachimu i latarek podczas
    obu procesji. Serdecznie zapraszam dzieci pierwszokomunijne i rocznicowe. O niesienie sztandarów i feretronów poproszę członków Żywego Różańca oraz
    młodzież.
  10. Zapraszamy do lektury nowych numerów prasy katolickiej