Ogłoszenia duszpasterskie – Wniebowstąpienie Pańskie – 12.05.2024 r.

1. Dziś przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, a jednocześnie nasz odpust parafialny.
  2. W poniedziałek wspomnienie MB Fatimskiej. Różaniec połączony z nabożeństwem majowym o 17:30.
  3. W najbliższy piątek 17 maja obchodzimy wspomnienie św. Paschalisa.
    Z tej okazji w naszym wodziczańskim sanktuarium odbędzie się uroczysta Msza Św. połączona z uczczeniem relikwii świętego.
  4. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i jednocześnie koniec okresu Wielkanocy.
  5. Trwa miesiąc maj, zachęcam do gromadzenia się przy kapliczkach i krzyżach na wspólne śpiewanie Litanii Loretańskiej. W kościele parafialnym nabożeństwo majowe o 17:30, w niedzielę Apel Maryjny przy grocie o 21:00.
  6. Przypominam o podawaniu intencji mszalnych najpóźniej dwa tygodnie przed przypadającą rezerwacją.
  7. Zapraszamy do lektury nowych numerów prasy katolickiej.