Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie – VI Niedziela Wielkanocna – 22.05.2022r.

  1. W tym tygodniu przypadają tzw. Dni Krzyżowe. Będziemy prosić Boga o potrzebne łaski i siły dla pracujących na roli oraz o chleb dla wszystkich. Procesje w Trzcinicy: w poniedziałek do kapliczki św. Jana Nepomucena, we wtorek do figury Matki Bożej (ul. Słoneczna). W Wodzicznej w środę do krzyża.
  2. Trwa miesiąc maj, zachęcam do gromadzenia się przy kapliczkach i krzyżach na wspólne śpiewanie Litanii Loretańskiej. W kościele parafialnym nabożeństwo majowe o 17:30, w niedzielę Apel Maryjny przy grocie o 21:00.
  3. 26 maja przypada Dzień Matki. Nasze mamy będziemy szczególnie polecać podczas środowej nowenny do MB.
  4. Bóg zapłać za ofiary składane w trzecią niedzielę miesiąca na cele inwestycyjne.
  5. Do nabycia nowe numery prasy katolickiej.