Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Wielkanocna – 28.04.2024 r.

1. W środę rozpoczyna się maj – miesiąc poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe przed Mszą św. o 17:30. W niedzielę tradycyjnie połączone z Apelem Jasnogórskim.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. W Wodzicznej adoracja Najświętszego Sakramentu oraz sakrament pokuty do godziny 21:00. Serdecznie zapraszam.
  3. Odwiedziny chorych w środę od 12:00 Trzcinica, w czwartek od 9:00 pozostałe wioski.
  4. W następną niedzielę o godzinie 11:00 dzieci z klasy trzeciej po raz pierwszy przystąpią do Komunii Świętej. Sakrament pokuty dla dzieci i ich rodzin w sobotę od 10:00.
  5. Spotkanie z dziećmi i rodzicami dzieci komunijnych w środę o 14:00 oraz w czwartek o 16:30.
  6. Przypominam o podawaniu intencji mszalnych najpóźniej dwa tygodnie przed przypadającą rezerwacją.
  7. Zapraszamy do lektury nowych numerów prasy katolickiej.