Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 31.03.2024 r.

  1. Dziś Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego.
  2. W poniedziałek Msze św. w porządku niedzielnym.
  3. W przyszłą niedzielę przypada Święto Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy św. odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. O godzinie 15:00 Msza św. na cmentarzu w intencji wszystkich zmarłych.
  4. W tym tygodniu z racji oktawy uroczystości Zmartwychwstania nie obowiązuje w piątek post jakościowy.
  5. Do Niedzieli Miłosierdzia 15min przed Mszą św. odmawiać będziemy nowennę.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. W Wodzicznej adoracja Najświętszego Sakramentu oraz sakrament pokuty do godziny 21:00. Serdecznie zapraszam. W Trzcinicy Członkowie Żywego Różańca zapraszają na różaniec w intencji powołań o godz. 17:30.
  7. W pierwszy piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 17:00. Okazja do spowiedzi od 17:30.
  8. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do dobrego przeżycia Triduum Paschalnego. Dziękuję szafarzom, ministrantom, strażakom za asystę. Dziękuję za złożone ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego. Dziękuję za adorację indywidualną oraz zbiorową. Wszystkim, za wszystko Bóg zapłać!
  9. Dziękuję wszystkim, którzy złożyli daninę diecezjalną.
  10. Zapraszamy do lektury nowych numerów prasy katolickiej.