Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 09.04.2023r.

  1. Dziś Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego.
  2. W poniedziałek Msze św. w porządku niedzielnym.
  3. W przyszłą niedzielę przypada Święto Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy św. odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. O godzinie 15:00 Msza św. na cmentarzu w intencji wszystkich zmarłych.
  4. W tym tygodniu z racji oktawy uroczystości Zmartwychwstania nie obowiązuje w piątek post jakościowy.
  5. Do Niedzieli Miłosierdzia 15min przed Mszą św. odmawiać będziemy nowennę.
  6. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do dobrego przeżycia Triduum Paschalnego. Dziękuję szafarzom, i ministrantom za asystę. Dziękuję za złożone ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego. Dziękuję za adorację indywidualną oraz zbiorową. Wszystkim, za wszystko Bóg zapłać!
  7. Dziękuję wszystkim, którzy złożyli daninę diecezjalną.
  8. Przypominam o podawaniu intencji mszalnych najpóźniej dwa tygodnie przed przypadającą rezerwacją.
  9. Proszę, aby kościołem w Wodzicznej od 9 do 15 kwietnia zajmowały się rodziny Państwa: Grześniak i Zagórny.
  10. Zapraszamy do lektury nowych numerów prasy katolickiej.