Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Najświętszej Rodziny – 31.12.2023r.

 1. W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego, zwana Świętem Trzech Króli. Podczas Mszy św. tradycyjne poświęcenie kredy, którą kreślimy na drzwiach pierwsze litery imion Trzech Mędrców. Po Mszy świętej o godzinie 11 wyruszy Pochód Trzech Króli. Po zakończonym pochodzie możliwość zwiedzenia żywej szopki oraz zakupu ciepłej zupy i ciasta. Bóg zapłać Panią z KGW za współpracę. Dochód zostanie przeznaczony na pomoc w leczeniu chorych dzieci z parafii.
 2. W tym miesiącu nie będzie odwiedzin chorych.
 3. Ze względu na słaby stan zdrowia w ostatnim czasie, spotkania kolędowe jeszcze w tym roku będą odbywały się w kościele. Proszę o wyrozumiałość. Serdecznie zapraszam:
  – we wtorek na 19:00 mieszkańców Pomian i Pomian Krok;
  – w środę na 18:00 mieszkańców Janówki i Kuźnicy Trzcińskiej;
  – w czwartek na 19:00 w Wodzicznej mieszkańców Wodziczna nr 1-60.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. W Wodzicznej adoracja Najświętszego Sakramentu oraz sakrament pokuty do godziny 21:00. Serdecznie zapraszam. W Trzcinicy Członkowie Żywego Różańca zapraszają na różaniec w intencji powołań o godz. 17:30.
 5. Zapraszam w I piątek miesiąca do skorzystania z sakramentu pokuty  od godziny 17 oraz między Mszami św.
 6. Przypominam o podawaniu intencji mszalnych najpóźniej dwa tygodnie przed przypadającą rezerwacją.
 7. Zapraszamy do lektury nowych numerów prasy katolickiej.