Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Chrztu Pańskiego – 07.01.2024 r.

1. Dziś wspominamy Chrzest Jezusa w Jordanie. Myślami wracamy do momentu naszego Chrztu, który jest początkiem i fundamentem naszego chrześcijaństwa. To w nim otrzymaliśmy godność dziecka Bożego i dar miłości Boga oraz zostaliśmy włączeni do wspólnoty Kościoła.
  2. Dzisiejsza niedziela kończy okres Narodzenia Pańskiego. Od jutra rozpoczynamy tzw. okres zwykły. Tradycyjnie przedłużamy jednak śpiewanie kolęd do uroczystości Ofiarowanie Pańskiego.
  3. Na spotkania kolędowe w kościele w tym tygodniu serdecznie zapraszam:
    – w poniedziałek na:
    18:00 mieszkańców Trzcinicy, ul. Jana Pawła II (po stronie kościoła – nr nieparzyste);
    – we wtorek na:
    18:00 mieszkańców Trzcinicy, ul. Kwiatowej, ul. Zielonej, ul. Bocznej;
    – w środę na 18:00 mieszkańców Trzcinicy, ul. Kluczborskiej, ul. Polnej, ul. Piaskowej, ul. Leśnej, ul, Krótkiej, ul. Zacisze;
    – w czwartek na 19:00 w Wodzicznej mieszkańców Wodzicznej nr 61‑103, Dzierżążnika;
    – w piątek na:
    18:00 mieszkańców Trzcinicy, ul. Słonecznej, ul. Spacerowej, ul. ks. St. Białka, ul. Kościelnej;
  4. Przypominam o podawaniu intencji mszalnych najpóźniej dwa tygodnie przed przypadającą rezerwacją.
  5. Zapraszamy do lektury nowych numerów prasy katolickiej.
  6. 19:00 mieszkańców Trzcinicy, ul. Jana Pawła II (po stronie plebani – nr parzyste);
  7. 19:00 mieszkańców Trzcinicy, ul. Pocztowej, ul. Zachodniej, ul. Młyńskiej, ul. Zamkowej;
  8. 19:00 mieszkańców Trzcinicy, ul. Kolejowej, ul. Spokojnej, ul. Lipowej, ul. Szkolnej; Siemionki, Aniołki II.