Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela zwykła – 28.01.2024 r.

  1. W piątek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Błogosławieństwo świec i medalików podczas Mszy św. w Trzcinicy o 18:00, w Wodzicznej o 19:00. Zapraszam serdecznie dzieci przygotowujące się do sakramentu I Komunii Świętej.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. W Wodzicznej adoracja Najświętszego Sakramentu oraz sakrament pokuty do godziny 21:00. Serdecznie zapraszam. W Trzcinicy Członkowie Żywego Różańca zapraszają na różaniec w intencji powołań o godz. 17:30.
  3. Zapraszam w I piątek miesiąca do skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 17:00.
  4. Odwiedziny chorych od 10:00 w piątek wioski, w sobotę od 9:00 Trzcinica.
  5. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Mirosława Zimocha, śp. Marię Góral, śp. Kazimierę Grycman – Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
  6. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę w III niedziela miesiąca.
  7. Przypominam o podawaniu intencji mszalnych najpóźniej dwa tygodnie przed przypadającą rezerwacją.
  8. Zapraszamy do lektury nowych numerów prasy katolickiej.