Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela adwentu – 24.12.2023r.

1. Dziś oprócz ostatniej niedzieli adwentu obchodzimy także Wigilię Bożego Narodzenia. Pasterka w Wodzicznej o 22:00, w Trzcinicy o północy.
  2. 25 grudnia w Uroczystość Bożego Narodzenia, oprócz pasterki, o 9:30 w Wodzicznej oraz 11:00 w Trzcinicy.
  3. 26 grudnia II dzień świąt Bożego Narodzenia – święto św. Szczepana. Msze  św. w porządku niedzielnym. Po Mszach św. poświęcenie owsa.
  4. W niedzielę przypada ostatni dzień 2023 r. Podczas Mszy o 11:00 będziemy modlić się w intencji wszystkich Parafian.
  5. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Adama Dubiela i Urszulę Włoszczyńską – Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
  6. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę w III niedziela miesiąca.
  7. Przypominam o podawaniu intencji mszalnych najpóźniej dwa tygodnie przed przypadającą rezerwacją.
  8. Zapraszamy do lektury nowych numerów prasy katolickiej.