Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkanocna – 01.05.2022r.

  1. Dziś podczas Mszy św. o godzinie 11:00 grupa dzieci z klasy trzeciej przyjmie po raz pierwszy Komunię Świętą. Polecajmy ich w naszych modlitwach.
  2. W czwartek odbędzie się pielgrzymka dzieci pierwszokomunijnych do Częstochowy. Jeżeli ktoś byłby chętny na wyjazd, są wolne miejsca, zapraszam.
  3. Za tydzień odpust parafialny ku czci św. Stanisława Biskupa i Męczennika. Suma odpustowa o 12:00.
  4. We wtorek przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w  porządku niedzielnym.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w Wodzicznej w środę po Mszy św. połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu do godziny 21:00. Spowiedź w Trzcinicy w piątek od godziny 17:00. W sobotę o 16:30 różaniec, a następnie Msza św. w intencji członków Żywego Różańca.
  6. Rozpoczyna się miesiąc maj, zachęcam do gromadzenia się przy kapliczkach i krzyżach na wspólne śpiewanie Litanii Loretańskiej. W kościele parafialnym nabożeństwo majowe o 17:30, w niedzielę Apel Maryjny przy grocie o 21:00.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Krzysztofa Biegańskiego – Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.
  8. Do nabycia nowe numery prasy katolickiej.