OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – II NIEDZIELA ZWYKŁA 17.01.21 r.

Aktualności, Ogłoszenia parafialne

 1.  Zielony kolor szat liturgicznych przypomina, że powróciliśmy do tak zwanego „okresu zwykłego” w liturgii Kościoła.

 2.  Dziś taca przeznaczona jest na cele inwestycyjne w parafii. Za każdą ofiarę składam serdeczne Bóg zapłać!

 3.  W następną niedzielę kolęda na cmentarzu o godz. 12.00. Zapraszam!

 4.  Jutro rozpoczyna się w kościele Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Prośmy Pana Boga o jedność wszystkich chrześcijan: katolików, prawosławnych i protestantów.

 5.  W czwartek przypada Dzień Babci a dzień później Dzień Dziadka. Wszystkim babciom i dziadkom życzę zdrowia, wielu łask Bożych i wszelkiej radości z przeżywania wieku sędziwego. Wszystkiego najlepszego! Za wszystkie babcie i wszystkich dziadków będziemy się również modlili w środę podczas Nowenny do MB a dla zmarłych naszych dziadków będziemy prosili o łaskę nieba! Serdecznie zapraszamy na Nowennę.

6. Bardzo proszę o przedłużanie miejsca na cmentarzu ( prolongaty) za rok 2001 i wcześniejsze. Niestety pomimo wielu moich apeli nie wszyscy parafianie wywiązują się z tego chrześcijańskiego obowiązku. Proszę o zrozumienie!

7. Do nabycia jest nr Opiekuna i  naszą gazetkę parafialną  „ Nadzieja”.

8.  Proszę podawać treść intencji mszalnych na luty.