Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkanocna – 30.04.2023r.

1. W poniedziałek rozpoczyna się maj – miesiąc poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe przed Mszą św. o 17:30. W niedzielę tradycyjnie połączone z Apelem Jasnogórskim.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. W Wodzicznej adoracja Najświętszego Sakramentu oraz sakrament pokuty do godziny 21:00. Serdecznie zapraszam.
  3. Zapraszam w I piątek miesiąca do skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 17:00 oraz od 19:00 podczas adoracji Najświętszego Sakramentu.
  4. Odwiedziny chorych w piątek od 9:00.
  5. W następną niedzielę o godzinie 11:00 dzieci z klasy trzeciej po raz pierwszy przystąpią do Komunii Świętej. Sakrament pokuty dla dzieci i ich rodzin w sobotę od 10:00.
  6. Spotkanie z dziećmi i rodzicami dzieci komunijnych w czwartek i piątek o 16:15.
  7. Przypominam o podawaniu intencji mszalnych najpóźniej dwa tygodnie przed przypadającą rezerwacją.