Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia Duszpasterskie – II Niedziela Adwentu – 05.12.2021r.

  1. W środę przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Tego dnia kończy się ogłoszony w całym Kościele przez papieża Franciszka Rok Świętego Józefa. W trakcie Mszy św. zawierzymy naszą parafię Świętemu Józefowi.
  2. Roraty dla dzieci od poniedziałku do piątku o 18:00 w Trzcinicy, w Wodzicznej od poniedziałku do środy o 17:00. Dla dorosłych w Trzcinicy o 7:00 we wtorek, czwartek i sobotę, w Wodzicznej w piątek o 7:00.
  3. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Czesława Giec – Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.
  4. Zachęcam do uczestnictwa w środowej nowennie do MB oraz w roratach zwłaszcza dzieci przygotowujące się do I Komunii Św.
  5. Nauki przedmałżeńskie rozpoczną się w naszej parafii dziś po Mszy Św. o godz. 11:00. Zapisy na pierwszym spotkaniu.
  6. Do nabycia nowe numery prasy katolickiej.