Ogłoszenia duszpasterskie – I Niedziela adwentu – 03.12.2023r.

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy nowy rok liturgiczny. Będziemy go przeżywać pod hasłem: Uczestniczę we wspólnocie Kościoła. W tym roku chcemy bliżej przyjrzeć się różnym powołaniom w Kościele, doświadczyć tego, że wszyscy jesteśmy sobie wzajemnie potrzebni, że dzięki naszej różnorodności możemy się uzupełniać i wzajemnie sobie służyć tym, co każdy z nas otrzymał.
  2. Dzisiaj zostaną poświęcone opłatki wigilijne, które będą rozprowadzane w kościele.
  3. Roraty dla dzieci od poniedziałku do piątku o 18:00 w Trzcinicy, w Wodzicznej od poniedziałku do środy o 17:00. Dla dorosłych w Trzcinicy o 7:00 we wtorek, czwartek i sobotę, w Wodzicznej w piątek o 7:00.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. W Wodzicznej adoracja Najświętszego Sakramentu oraz sakrament pokuty do godziny 21:00. Serdecznie zapraszam.
  5. W niedzielę o 9:30 w Wodzicznej Msza św. rodzinna. Serdecznie zapraszam dzieci z rodzicami. Po Mszy św. błogosławieństwo dzieci.
  6. Od pierwszej do drugiej niedzieli adwentu, pod chórem będzie wystawiona skarbona i karteczki. Proszę o zapisanie się rodzin, które pragną przyjąć kapłana w ramach spotkań kolędowych.
  7. Dziękujemy panom, którzy pomogli we wniesieniu szafy do zakrystii.
  8. Do nabycia świece Caritas. Małe w cenie 10zł, duże 20zł.
  9. Zbiórka przed wyjazdem do Wiednia w sobotę o 3:45 (wyjazd 4:00). Powrót w niedzielę około 1:30.
  10. Przypominam o podawaniu intencji mszalnych najpóźniej dwa tygodnie przed przypadającą rezerwacją.