NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA – 04.04.2021 r.

Aktualności, Ogłoszenia parafialne

Drodzy Bracia i Siostry! W tych dniach składamy sobie życzenia. Pragnę  życzyć Wam i wszystkim Gościom,  aby Święta Wielkanocne były naprawdę radosne i błogosławione, pomimo tych wszystkich ograniczeń! Niech towarzyszy Wam przede wszystkim miłość, która jest miłosierna oraz nadzieja z faktu,  że Chrystus zmartwychwstał. Życzę, aby Zmartwychwstały Pan przymnożył Wam wiary, byście potrafili codziennie wracać do Chrystusa, stawali się lepszymi ludźmi i potrafili całym sercem uwierzyć w Ewangelię Jezusa Chrystusa! Szczęść Boże!

Ks. Proboszcz

  1. Dziś msza św. jeszcze o godz. 9.30 i 15.00 w Wodzicznej a w Trzcinicy o 11.00 i 16.00.
  2. Jutro msze św. wg porządku niedzielnego. Przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na KUL.
  3. W przyszłą niedzielę przypada Święto Miłosierdzia Bożego. Po każdej mszy św. odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego połączoną z wystawieniem Najśw. Sakramentu. 
  4. W tym tygodniu w piątek z racji oktawy uroczystości Zmartwychwstania nie obowiązuje post.
  5. Do soboty w kościele przeżywamy Nowennę do Miłosierdzia Bożego przed Świętem Jezusa Miłosiernego, którą codziennie odprawiamy przed wieczorna mszą św. o godz. 17.45.
  6. Dziękuję rodzinom, które w tym tygodniu złożyły daninę diecezjalną (64 rodzin). Do tej pory dobrowolną daninę na kościół i diecezję złożyło 305 rodzin na 618. Daninę można wrzucać do skarbony w następnych dniach. Bardzo proszę o zrozumienie i wywiązanie się z tego obowiązku!
  7. Składam wyrazy szczerego podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do dobrego przeżycia Triduum Paschalnego i codziennie łączyli się duchowo przez internet. Dziękuję parafianom, którzy wspomogli materialnie i wszystkim za wszelkie wyrazy pamięci oraz składane życzenia świąteczne. Wyrażam słowa wdzięczności Panu Zbigniewowi za wystrój kościoła. Dziękuję bardzo za złożone ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego osobom indywidualnym, jak i Różom Różańcowym: z Trzcinicy: I, IV,V,VII,VIII,X Róży; od Róży Św. Maksymiliana Kolbe z Trzcinicy;z Wodzicznej: I,III,IV i Róży NMP i MB Fatimskiej, od Róży Ojców Św. Józefa z Wodzicznej;od Róży Ojców z Ignacówki III,II i Kwasieliny,od  Róży Matek z Ignacówki III,II i Kwasieliny, od Róży Matek z Ignacówki III, od Róży Matek z Ign. I ; zKuźnicy: I, II i Róża Ojców z Kuźnicy; od I Róży z Pomian; od Róży Różańcowej z Aniołki I oraz  I i II RóżyRóżańcowej z Janówki. Dziękuję również wszystkim parafianom za indywidualną adorację. Niech Zmartwychwstały Pan wszystkim wynagrodzi trud  i błogosławi. Bóg zapłać!