NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PANA JEZUSA -16.05.21 r.

1. W dzisiejszą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Od piątku trwa nowenna do Ducha Św. przed Uroczystością Zesłania Ducha Św.
  2. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Św. i jednocześnie kończy się okres Wielkanocny.
  3. Do dziś jeszcze nie wiadomo czy procesję Bożego Ciała będzie można odprawić idąc ulicami naszej parafii. Jeśli nie będzie można, wówczas procesja odbędzie się wokół kościoła.
  4. Dziś przypada III niedziela miesiąca. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać! Bóg zapłać za złożona ofiarę na olej do świec (150 zł.)
  5. Nabożeństwo do Św. Józefa w środę (19.05.)połączone z majowym i nowenną do MB.
  6. Codziennie nabożeństwo majowe w kościele pół godz. przed wieczorną mszą św. o 17.30. W niedzielę zapraszam na Apel Maryjny przy grocie o 21.00 połączony z nabożeństwem majowym. Zapraszam szczególnie dzieci i młodzież! Przypominam także wszystkim, szczególnie młodzieży i dzieciom o środowej nowennie do MB w Trzcinicy i Wodzicznej. Majowe w Wodzicznej codziennie o 18.30.
  7. Zapraszam również na majówki do kapliczek: Kużnica, Aniołka Parcele, Aniołka I, Teklin, Ignacówka I o godz. 19.00, Janówka, Pomiany, Trzcinica – Os. Ku Buczku godz. 19.30.