NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 11.04.21 r.

Ogłoszenia parafialne, Uncategorized
  1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego. Po każdej mszy św. nastąpi wystawienie  Najśw. Sakramentu i odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego w int. Ojca Św. Franciszka, całego świata i o ustanie epidemii. Dziś także rozpoczyna się 77. Tydzień Miłosierdzia.
  2. Dziękuję serdecznie tym rodzinom, które wywiązały się z obowiązku złożenia dobrowolnej daniny diecezjalnej. W tym tygodniu daninę złożyło 49 rodzin. Rodzinom, które nie wywiązały się z tego obowiązku przypominam, że daninę można składać w kopercie do skarbony w kościele. Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać!
  3. Dziękuję również osobom i rodzinom, które składają ofiarę na tacę, chociaż nie chodzą teraz do kościoła. Taką ofiarę można także wrzucać do skarbony.
  4. We wtorek przypada 13-ty dzień miesiąca. Nabożeństwo połączone z różańcem o godz. 17.30. Zapraszam.
  5. Od następnej niedzieli nie będzie mszy św. o 15.00 na Wodzicznej.
  6. Za tydzień przypada III niedziela miesiąca. Taca inwestycyjna.
  7. Diecezjalne Technikum im. św. Józefa w Kaliszu organizuje tydzień otwarty w dniach od 19 – 24 kwietnia. Uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych zainteresowani kształceniem się w zawodach: technik informatyk, mechatronik, programista, technolog drewna, fotografii i multimediów będą mogli zobaczyć szkołę, zapoznać się z ofertą kształcenia i profilem wychowawczym opartym na wartościach katolickich. Prosimy o zachowanie środków sanitarnych.  Bliższe informacje zawarte są na plakacie wywieszonym w  gablocie.