III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 18.04.21 r.

Aktualności, Ogłoszenia parafialne
  1.  Dziś III niedziela miesiąca. Za każdą złożoną ofiarę na cele inwestycyjne składam serdeczne Bóg zapłać!
  2. W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Modlitw o Powołania, który jednocześnie rozpoczyna Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Przed kościołem zbierane będą ofiary na utrzymanie naszego seminarium. Za każdą złożoną ofiarę w imieniu wszystkich kleryków i moderatorów seminaryjnych składam serdeczne Bóg zapłać!
  3. W niedzielę 02.05. na mszy św. o godz. 12.15 odbędzie się uroczystość I-szej Kom. Św. w obostrzeniach sanitarnych ( tylko rodzice i rodzeństwo).
  4. W tym tygodniu daninę diecezjalną złożyło 25 rodzin. Bardzo serdecznie dziękuję.  Przypominam jednocześnie, że dobrowolną daninę można jeszcze wrzucać do skarbony. Jeszcze ok. 250 rodzin nie wywiązało się z tego obowiązku! Bardzo proszę o zrozumienie.
  5. Pielgrzymka dzieci I-szo komunijnych do Częstochowy odbędzie się w czwartek 06.05. Dojazd do Częstochowy we własnym zakresie.
  6. Pragnę poinformować, że odpust ku czci Św. Stanisława Bpa w tym roku będzie odprawiony w sobotę 08.05. Suma odpustowa o godz. 18.00. Zapraszam. Rodziców dzieci komunijnych proszę o asystę i niesienie baldachimu podczas procesji oraz chorągwi i feretronu. Sumę odpustową odprawi i słowo Boże wygłosi ks. prob. Prał. Henryk Hołoś z Odolanowa.
  7. W poniedziałek 19.04. zapraszam na nabożeństwo do Św. Józefa przed mszą św. o godz. 17.45.
  8. We worek zapraszam na spotkanie rodziców dzieci komunijnych o godz. 19.00 w kościele.  
  9. W piątek o godz. 19.00 w kościele odbędzie spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.  
  10. Przypominam o obowiązku zakrywania nosa i ust i zachowaniu dystansu w kościele.