OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – IV NIEDZIELA ZWYKŁA 31.01.21 r.

Aktualności, Ogłoszenia parafialne
  1. Z racji przypadającego we wtorek (02.02.) Światowego Dnia Życia Konsekrowanego przed kościołem odbywa się zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc klasztorom klauzurowym w naszej diecezji. Wszystkim ofiarodawcom składam w imieniu Sióstr wyrazy wielkiego podziękowania!
  2. We wtorek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Błogosławienie świec na mszy św. o 9.00 i 18.00 w Trzcinicy, w Wodzicznej o 19.00. Zapraszam szczególnie na wieczorną mszę św. dzieci komunijne ze świecami.
  3.  Za tydzień przypada niedziela adoracyjna i zapraszam rano do śpiewania Godzinek.
  4. W środę zapraszam na  Nowennę w Trzcinicy lub w Wodzicznej. Szczególnie zapraszam dzieci i młodzież.
  5. W tym tygodniu przypada  I Czwartek i I Piątek miesiąca. Spowiedź w Wodzicznej połączona z wystawieniem Najśw. Sakramentu przed mszą św. w czwartek. Spotkania członków Żywego Różańca w Wodzicznej po mszy św. W Trzcinicy spowiedź w piątek od 17.00 połączona z wystawieniem Najśw. Sakramentu. Objazd chorych w piątek od 9.00. W sobotę adoracja od 8.30, potem msza św. i spotkanie Róż Różańcowych. Zapraszam.
  6. W czwartek zapraszam na modlitwę różańcową o godz. 17.30 w intencji świętości kapłanów i nowe powołania duchowne, szczególnie z naszej parafii.
  7. Ojciec Św. pp Franciszek mianował 25.01. br dotychczasowego bpa pomocniczego archidiecezji poznańskiej – Damiana Bryla, biskupem Ordynariuszem diecezji kaliskiej. Ks. Ordynariuszowi Damianowi życzymy wszelkich łask, błogosławieństwa Bożego oraz opieki Św. Józefa w pracy duszpasterskiej w naszej diecezji.
  8. Bóg zapłać śp. Władysławie Witek za przekazane złote kolczyki dla MB Częstochowskiej jak ostatni dar serca.