Ogłoszenia parafialne, Uncategorized

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE –  XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA  04.10.20 r.

• W następną niedzielę obchodzimy XX Dzień Papieski pod hasłem: „Totus Tuus (Cały Twój)”. Z tej racji przed kościołem  przeprowadzana będzie zbiórka do puszek na Papieski Fundusz stypendialny, który pomaga zdolnej młodzieży. Będzie także okazja oddać cześć relikwiom Św. Jana Pawła II, które posiada nasza parafia.
  • Codziennie nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30 a na Wodzicznej o godz. 18.30. Dziś różaniec w Trzcinicy o godz. 15.00. O 15.30 katechezy przedmałżeńskie dla narzeczonych.
  • W środę przypada Święto MB Różańcowej. Poświęcenie różańców dla dzieci komunijnych w środę podczas nowenny w Trzcinicy i na Wodzicznej.
  • W środę Nowenna do MB w łączności z różańcem o godz. 17.30.
  • Za tydzień w naszej parafii odpust ku czci Św. Jadwigi Śląskiej.  Uroczysta msza św. o g. 11.00. Po każdej mszy św. będzie można uczcić relikwie Św. Jadwigi.
  • Można już zamawiać wypominki za zmarłych, za których będziemy się modlić podczas Oktawy uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego. Można także zamawiać wypominki roczne na godz. 8.00 i 11.00 a w Wodzicznej na godz. 9.30. Ofiara na wypominki roczne wynosi 30 zł. od jednego zmarłego lub jednego nazwiska. Zapisy na wypominki roczne w zakrystii. Kartki na wypominki jednorazowe można zabierać po mszy przed kościołem. Proszę wypominek nie wrzucać na tacę, lecz do skarbony pod chórem.
  • Przypominam, że cmentarz jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej, czyli od wszystkiego, co spowoduje szkodę, a co nastąpiło z winy zarządcy cmentarza. Natomiast polisa OC nie obejmuje samego nagrobka, ponieważ nagrobek stanowi własność opiekuna grobu. Nagrobek wraz z innymi elementami nagrobka należy ubezpieczyć we własnym zakresie.
  • Zbiórka ministrantów i seniorów  w sobotę o g. 10.30.
  • Bóg zapłać 4 rodz. za złożoną daninę diecezjalną i ofiarodawczyni z Trzcinicy za ofiarę na malowanie postaci Św. Bernadetty z naszej groty.
  • Spotkanie kandydatów do bierzmowania w piątek o godz. 19.00 w kościele. Zapraszam również rodziców.
  • Taca z sobotniej porannej mszy św. od członków Żywego Różańca wyniosła 271 zł. Bóg zapłać! Pieniądze będę przeznaczone na renowację chrzcielnicy i balustrady przed ołtarzem.