Zaproszenie na Kostowskie Forum Młodych

kost_for_mlod_2019_1Zapraszam na Kostowskie Forum Młodych. Jest to spotkanie młodych ludzi, którzy chcą sobie poświęcić swój czas oraz dzięki sobie wzajemnie i przy wsparciu liderów rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Spotykamy się od 20 do 25 sierpnia.

W tym roku chcemy przypatrzeć się postaci Tobiasza ze Starego Testamentu oraz przygotować musical Król Lew. Tytuł tegorocznego forum brzmi: Jestem? Na to pytanie będziemy szukać odpowiedzi w Księdze Tobiasza oraz podczas przygotowań do musicalu.

Żeby być na forum młodych wystarczy zapisać się w formularzu zgłoszeniowym lub zadzwonić do ks. Darka. Wszystkie potrzebne kontakty są na stronie internetowej: www.parafiakostow.pl, tam też są informacje o tym, co należy zabrać ze sobą.

Zapraszam:  Ks. Darek Brylak

kost_for_mlod_2019_1kost_for_mlod_2019_2